| Anonima6789777 a întrebat:

Bună, mi-am cumpărat un energizang hell( nu am mai băut niciodată ). într-o oră am antrenament, Pot să-l beau înainte sau după? Ce pot să pățesc? Imi da mai multă energie sau?

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Fiind acidulat, nu se bea inainte cu asa putin timp de efort fizic. Te va balona.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Poate că îţi scriu destul de târziu, scuze, n-am prea intrat în ultima vreme. energizantele sunt destul de solicitante pentru organism, mai ales inima, dar nici restul organelor nu sunt ferite de consecinţă, iar având în vedere că eşti tânără e posibil ca pe viitor să lase urme. Sper doar să bat câmpii! dar te sfătuiesc cu grijă! Ai grijă de tine!