| adrianamaria19481294 a întrebat:

Pentru prima data am băut un hell azi, are ceva dacă mai beau mâine încă unul? După cred ca n-o să mai beau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Danny28 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic dacă bei rar.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt recomandate copiilor. Ai buat unul azi si mai poti bea unul peste 1 luna, nu main si nici prea curand.

| doctorandus a răspuns:

Daca esti adolescenta, nu consuma cafeina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te cred, nu îți dau permisiunea

| timidu89 a răspuns:

O sa bei din obișnuință apoi. Nu mai bea ca nu sunt bune.

| SelenaTpu a răspuns:

You wil go to hell
Nu se întâmplă nimic. Sa nu ajungi sa bei mai multe pe zi, în fiecare zi

| Gândesclarece a răspuns:

La al doilea mori laughing)

| Anonimussss13839392 a răspuns:

Nu pățești nimic.