| anonimathebest a întrebat:

MI-am cuparat programul Connect(bluetooth USB Adapter)pentru calculator. l-am instalat, a mers. mi-am incarcat numele telefonului meu pentru bluetooth si cand am incercat sa ma conectez, imi merge, imi spune ca m-am conectat la calculator dar dupa o secunda imi zice ca m-am deconectat la calculator. CE se intampla? pot sa fac ceva? funda! URGENT!

1 răspuns:
| Golanasul a răspuns:

Uita-te in telefon la setarile bluetooth poate se dezactiveaza dupa 15-30-60 secunde!