| allyna123 a întrebat:

mi-am facut cont pe jurnale.ro dar nu ma pai logacrying
imi spune ca am gresit parola sau username dar le stiu pe amandoua si mi-am mai facut apoi inca un cont si am patit la felsad... vreau mult sa intru pe site da nu stiu ce sa mai fac va rog ajutati-ma dau fundita si vot

1 răspuns:
| catalinnaelena a răspuns:

Am patit si eu asa... mi.am facut cont, si dupa ce am dat click pe link-ul pe care mi l-au trimis pe mail, mi-au cerut sa ma loghez, dar...cica am parola sau username invalida! nu merge sa ma loghez