| FUCKy0u a întrebat:

Mi-am facut o pagina de facebook cu poze. Abia am inceput si nu stiu unde pot incepe sa pun poze. Oriunde intru imi arata numai prostii.Va rog ajutati-ma.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| FUCKy0u explică:

Si mai e o problema. Vreau sa fac o pagina doar cu poze, dar nu cu o vedeta sau ceva si nu stiu la ce categorie sa o trec

| elik a răspuns:

Am lansat si eu o intrebare cu fb. daca ma ajuti sa strang like-uri la o poza poti primi o funda..intra la mine daca te intereseaza. pupici :*

| elik a răspuns:

Da la adaugare poze.

| catalinutzaa13 a răspuns:

Buna,pai fa asa intra pe facebokk vezi ca stanga sus scrie numele profilului tau ex:mihai grigore dai pe acel nume apoi pe undeva prin dreapta scrie photo dai pe el si apoi upload photos dai pe upload si selectezi pozele din pc=ul tau