| LoOvE a întrebat:

Ajutati-ma! Pe facebook,pozele din albumul de profil le poate vedea toata lumea, chiar daca eu am fb privat? Am vazut ca s-a facut o schimbare la album si nu inteleg ce s-a intamplat. FUNDAA

Răspuns Câştigător
| AnnaMaria27 a răspuns:

Cand deschizi poza, in partea dreapta sub numele tau, un scrie data adaugarii pozei este un patrat si langa o sageata, dai click pe sageata si setezi: "Prietenii prietenilor", "Prietenii", "Doar eu" sau "Personalizat" happy Tu alegi

4 răspunsuri:
| AnnaMaria27 a răspuns:

Chiar daca il ai privat, trebuie sa setezi la fiecare poza in parte audienta! (privat, public sau personal) Dar asta este valabil doar la pozele de profil! Celelalte sunt private!happy

| LoOvE explică (pentru AnnaMaria27):

Pai la cele de profil unde dau sa setez la fiecare poza (privat, public, personal)? Imi apare doar o roata.am cautat la fiecare poza, dar nu gasesc.helppp

| LoOvE explică (pentru AnnaMaria27):

Multumesc!

| AnnaMaria27 a răspuns (pentru LoOvE):

Cu placere!happy Ma bucur ca te-am ajutat big grin

| AnnaMaria27 a răspuns (pentru LoOvE):

Cand deschizi poza, in partea dreapta sub numele tau, un scrie data adaugarii pozei este un patrat si langa o sageata, dai click pe sageata si setezi: "Prietenii prietenilor", "Prietenii", "Doar eu" sau "Personalizat" happy Tu alegi