| Cookiee9712 a întrebat:

Mi-am facut un tatuaj mic pe mana pe 2 decembrie. Am urmat instructiunile date de tatuator si totul era ok pana azi dimineata cand am vazut ca tatuajul are lipsuri de culoare in unele parti. Nu stiu daca e decojire sau altceva. Nu l-am udat, l-am dat cu crema si cam atat. De ce arata asa? Si ce pot face ca sa aiba forma si culoarea corecta?

4 răspunsuri:
| Marrriaaa a răspuns:

Probabil se decojeste, asa se intample de obicei cu tatuajele. Ai rabdare sa-ti pice coaja si o sa fie frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Refa-l.thinking

| Robytzu77 a răspuns:

Trebuiea sa pui o folie peste crema si data viitoare cand iti faci un tatuaj du-te la un profesionist care sti cu adevarat sa facawinking

| originalcastiel a răspuns:

Daca nu a ramas colorat nu e vina ta.si trebuia sa pui o folie strach peste cremawinking te duci sa til refacawinking