| pinkioana a întrebat:

Buna!:*Mi-am luat din greseala un sampon pentru uz zilnic, dar pe el scrie ca e pentru parul gras... oare daca e pentru uz zilnic chiar trebuie sa il utilizez zilnic? P. S.:E cu mere si urzica care am auzit ca sunt bune pentru parul gras.

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu, nu trebuie sa-l folosesti zilnichappy, il folosesti atunci cand crezi tu ca parul ti s`a ingrasat happy si eu am un sampon de genul asta numai ca al meu este cu miere si urzicahappy

2 răspunsuri:
| WTF a răspuns:

Buna, daca ti-ai luat un sampon pentru uz zilnic, acesta poate fii folosit datorita formulei sale, dar asta in cazul in care simti ca ai parul gras sau fara volum, funda?:*

| pinkioana explică:

Biiii multumesc mult!:*:*Intrasem in panicalaughing. Multumesc :*