| AnielAn a întrebat:

Buna, am si eu o nelamurire. De ceva timp am probleme cu parul si mi-am luat un sampon si un balsam pentru regenerare plus un tratament, tot pentru regenerare. Problema este ca nu stiu daca sa aplic prima data samponul sau balsamul, nu scrie nicaieri, iar pe tratament scrie ca nu trebuie clatire, am mai avut tratament dar de alt tip care trebuia sa il iau pe parul ud, fara sa ma clatesc. Oare la fel trebuie sa procedez si cu asta? Sau pe parul uscat? Habar nu am, ma puteti ajuta, va rog?

2 răspunsuri:
| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Mai întâi se aplică șamponul, se clătește foarte bine părul, apoi se aplică balsamul.

| OmulTalentat a răspuns:

Incearca un sampon cu hidrocel