| Ana_7904 a întrebat:

Buna tuturor.Am parul foarte gras si am incercat foarte multe sampoane pentru parul gras fara nici-un rezultat.Acum am gasit un sampon cu urzica de la firma krauter si as dori sa mi-l cumpar dar as dori cateva opinii despre acest sampon daca l-ati incercat.Ms tuturor!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu l-am incercat dar stiu pe cineva care la incercat si zice ca se merita

| psica a răspuns:

Are Continutul bogat in ingrediente BIO cum ar fi urzica, roinita, menta si lamaita, curata delicat parul si ii confera acestuia ingrijirea optima. Extractul de urzica hraneste firul de par si normalizeaza functia glandelor sebacee. Continutul bogat in ingrediente BIO cum ar fi urzica, roinita, menta si lamaita curata delicat parul si ii confera acestuia ingrijirea optima. Are efect antiseptic si tonifiant asupra scalpului. Extractul BIO de urzica hraneste parul si normalizeaza functia glandelor sebacee, in timp ce extractul de lamaitaimbunatateste circulatia. Rezultatul: un par cu volum și suplețe.
Ți-l recomand!;*

| mirelu a răspuns:

Draga Ana, cred ca ar fi bine sa vorbim mai multe despre parul tau si mai ales cum il ingrijesti acum. Trebuie sa aflu de cate ori pe saptamana il speli si cum e firul (drept, ondulat, cu volum sau nu). Solutii sunt dar trebuie sa ne mai consultam.

| Ana_7904 explică (pentru mirelu):

Pai il spal de 2 ori pe saptamana si am parul drept fara volum

| mirelu a răspuns (pentru Ana_7904):

Intrebare, ai incercat sa il speli mai rar un pic? in sensul ca sa treci peste 3-4 zile intre spalari? ai incercat vreodata sampon SATINIQUE?

| MiliardaraDeViseee a răspuns:

Verisoara mea l-a incercat! Este foarte bunwinking, eu te sfatuiesc sa-l cumperi.
:*