| Butterflyaly a întrebat:

Buna
mi.am luat o cartela de 4 euro si mi.am reincarcat cu minute nu cu credit si acum mai am 598 min in retea si 0. 0434 euro credit si nu pot sa trimit mesaje.de ce nu pot?
Acum 3 zile zile am putut sa trimit mesaje iar dintr.o data mi-a zis sa imi reincarc contul, pana aseara cand iar am putut sa trimit si acum tot asa imi zice sa imi reincarc contul...eu chiar nu inteleg
iar creditul pentru acum 3 zile si pentru aseara pe care ia.m cheltuit nu mi sa.u luat, creditul era intact
Din ce cauza se intampla asta si pot sa fac ceva ca sa trimit mesaje?
funda si voturi

1 răspuns:
| Gabryela64 a răspuns:

Pai ai luat o cartela de 4 euro ...normal iti da doar minute smug si din minutele alea banuiesc ca nu poti trimite mesaje! si creca ai putut ca ai avut eurocenti si sau terminat probabil si de asta nu mai poti. daca nu ..suna la Orange si spune-le problema |":smug fundita?