| 愛日本 a întrebat:

mi-am pierdut cablul de date de la apratul foto. Este vreo posibilitate cu care as putea sa-mi descarc pozele pe calculator?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți cumperi alt cablu de date.
Pa, pa.

| Wehrmacht a răspuns:

Cu un adaptor card-PC.Introduci cardul in el si adaptorul in PC.
Sau cumperi alt card.S-ar putea sa i nevoie de un adaptor pentru card pe care sa il introduci in adaptorul card-PC.De exemplu eu introduc cardul micro sd intr-un card mai maricel pe care il introduc in adaptorul Card-PC.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Nu, alta posibilitate nu mai exista.
Pa!

| CLU a răspuns:

Poti lua altul sau poti sa iti bagi pozele pe un card