| Fluture a întrebat:

Am o camera foto FujiFilm. Cum descarc pozele din camera in calculator prin cablul de date? Atunci cand incerc sa o conectez la calculator imi apare pe ecran (al camerei) scris "USB". Apas pe toate butoanele alea si nu se intampla nimic. Cum le descarc? HELP! Dau funda si voturi :*

2 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Din cate stiu dupa ce iti apare chestia aia cu USB, intri in MyComputer si treuie sa-ti apara ceva pe acolo...removable disk, sau ceva de genul thinking cel putin mie asa-mi apare.

| Fluture explică:

Am dat eu pe undeva pe acolo si am setat sa mi le deschida cu Microsoft Office World, dar nu mi le poate deschide. Cum fac sa setez sa mi le deschida cu altceva?