| Numenou2332226 a întrebat:

Mi am portat acum 1 an si jumatate abonamentul de la Orange la Vodafone (inainte ca perioada contractuala cu Orange sa expire), iar acum sunt cautat de la topfactorin pentru recuperarea unei sume de 1600 de lei. Nu mi se pare normal sa platesc ceva ce nu am folosit. Ce ar trebui sa fac? Cunoașteți situații similare?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi si intreaba la Orange sau Vodafone.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne trimiti un mesaj privat cu numarul tau de telefon, pentru a verifica datoria la care faci referire.
O zi buna,
Orange helper

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Poți sa întrebi într-un magazin Orange sau de ce nu Vodafone, mai ales ca acum ești la ei.