| NicoClaudita a întrebat:

mi-am schimbat si eu windows-ul si acum numai pot sa ascult muzica sau sa joc unele jocuri... trebuie sa instalez flash player... am incercat sa instalez si imi da o eroare. ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
| CynicalCunt a răspuns:

Nu mai*
si incearca sa-l downloadezi, nu sa-l instalezi ca extensie pentru browser :* www.adobe.com

| NicoClaudita explică (pentru CynicalCunt):

Pai l-am downlandat si apoi imi cere sa il instalez si l-am instalat prima data mi-a dat eroare iar apoi a mers dar cand intru pe youtube tot asa zice... ca trebuie sa instalez flash ala.

| Iho a răspuns:

Baga-ti windows 7 si se va rezolva problema

| NicoClaudita explică (pentru Iho):

Stiu ca pe asta l-am bagat si acum merge perfect happy

| NicoClaudita explică (pentru NicoClaudita):

Hei. eu nu pot sa vorbesc acolo la mesaje ca zice " statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator " sad

| Geo10 a răspuns:

Bună...
Instalează Google Chrome și vezi daca funcționează youtube...

| NicoClaudita explică (pentru Geo10):

Nu mai instalez google chrome pentru ca mie nu imi merge... din cauza ca l-am instalat nu mi-a mai mers netul trei luni...