| SheCanFlyy a întrebat:

Mi-am taiat varfurile genelor si apoi le-am dat cu ulei de ricin. Vor creste mai mari? Cine a incercat?

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Da din moment ce le-ai dat cu ulei de ricin vor creste sufiecient de mari, sper ca nu ai dat si prin alte zone pentru ca iti va creste par si ar fi neplacut sa iti fi dat si pe fata. Dar acum depinde de persoane. Nu cred ca e suficient sa aplici doar o singura data ulei de ricin, te sfatuiesc ca dupa 3-4 zile s amai aplici o data si tot asa cam de 4 ori si apoi cu siguranta iti vor creste.