| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac? : imi place un baiat...are prietena, insa mereu ma priveste in ochi, se poarta ff frumos cu mine, insa aproape de fiecare data cind ma apropii o saruta pe prietena sa :'-(, uneori am impresia ca ma place, merita sa astept si sa sper?

2 răspunsuri:
| simooo a răspuns:

In niciun caz! daca intr-adevar te place nu ar mai sarutao pe aia cand te vede. parerea mea! baftaa!

| linutzza a răspuns:

Poate asta e felul lui de a privi fetetle [am intalnit astfel de baieti] si poate doar ti se pare ca o saruta de fiecare data cand te apropii tu si daca se poarta frumos cu tine poate asta e felul lui de a fi. Sau poate chiar te place si incearca sa te fac geloasa :d, da totusi mai realista e prima varianta happy.