| Aleks7 a întrebat:

Mie imi place mult de o fata, o iubesc. Ea a fost cu cineva, dar s-au despartit. Acum as vrea sa o surprind cu ceva, dar nu prea stiu ce. E la scoala si nu am idee ce sa fie. Totusi as vrea ceva care sa ii placa si sa fie incantata, ca nu stiu daca e ok sa o invit undeva asa repede, dar as vrea o atentie, ceva, sa vada ca imi pasa mult de ea. Funda si vot daca ma ajututati! happy

1 răspuns:
| Amiiii69 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa o tragi deoparte si sa ii spui sentimentele ce le ai fata de ea.winking Poate ca va intelege si cine stie? Poate ca si ea simte la fel ca tine sau:
-zambeste-i mereu
-intereseaza-te de ea
-trimite-i flori cu numele tau nu cu nume anonim
Sper sa iti fie de folos! :*