| Aleks7 a întrebat:

Buna!
Mie imi place mult de o fata, o iubesc. Ea a fost cu cineva, dar s-au despartit. Acum as vrea sa o surprind cu ceva, dar nu prea stiu ce. E la scoala si nu am idee ce sa fie. Totusi sa o si surprinda, ca nu stiu daca e ok sa o invit undeva asa repede, dar as vrea o atentie ceva, sa vada ca imi pasa mult de ea. Funda. happy

3 răspunsuri:
| AlinaAlina001 a răspuns:

Gesturile cele mai simple dar expresive surprind cel mai mult! Nu este nevoie sa o inviti atat de repede undeva, poti incepe usor cu un zambet, nu stiu chestii din care sa iti dai seama daca atractia este cat de cat reciproca, si sa stii care este urmatorul pas pe care il faci. Fii diferit!

| Aleks7 explică (pentru AlinaAlina001):

Pai, da, dar altceva? Adica o floare, ceva simbolic, nu stiu...

| AlinaAlina001 a răspuns (pentru Aleks7):

O floare ar fi ceva dragut, asta depinde de cat de apropiata este relatia voastra. Iti doresc mult succes si astept vesti bune! :*