| anonim_4396 a întrebat:

mie imi plc ff mult de un baiat de mult timp. dar lui nu-i place de mine.sad. si vreau sa-l uit... o pritena imi spune lucrui urate despre el dar asta nu ma ajuta. vreau sa-l uit ca nu fac altceva decat sa fiu trista. ce sa fac[in afara faptului sa ma combin cu altcineva]. mersi anticipat:**

1 răspuns:
| Nu cOnTeAzA! a răspuns:

Diana, incearca sa-ti gasesti o ocupatie noua, sau fa asa ca el sa te observe.nusttiu fa ceva deosebit, imprietenestete cu amicii lui...inkit ei sa le vb de tine lor.incearca sa iesi in evidenta si pote el o sa te placa...bafta.