| Gipsy a întrebat:

Buna!

ne-a dat profesoara de romana de comentat prima strofa din poezia "cuvinte" de George Toparceanu.

Si nu am nici o idee despre ce as putea face. Dati`mi doar o idee cum as putea sa o comentez (apartine genului liric). Doar o idee!

Nu vreau sa`mi faceti voi comentariul.Sau daca imi puteti spune cateva site`uri sa iau cateva idei.

Multumesc!

1 răspuns:
| stefanel11 a răspuns:

Mmm... Ce clasa esti draga? Daca esti cls 7 cred ca este Cuvant de Tudor Arghezi.imi dai pm daca asa este si o s aincerc sa te ajut... fundita?