| FizzMidOrAFK a întrebat:

Am o intrebare...
E luuuuunga, eh ma rog.
Mi-e imi placea de o fata cand eram mic, pe la 10-11 ani.Si noh noi ne jucam adevar si provocare cu saruturi, si ea a fost provocata sa ma sarute luung pe obraz.
Acum cinci zile era ca o fata obisnuita.
Iar intr-o zi a fost ziua unei verisoare si am jucat numai provocare cu de toate si ea a fost pusa sa ma sarute scurt pe mine big hug si iar a fost pusa sa il sarute pe altu dar ea nu a vrut si nu am mai jucat (trist pentru colegul acela sad ).
Ehh cred ca v-am plictisit dar am ajuns la intrebare.
Ea ar vrea sa fie cu mine chiar daca eu pentru ea am fost un coleg obisnuit?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VIRUSrooz a răspuns:

Te place mah! indrazneste si spune-i pana nu e prea tarziu!

| Alexandru0007 a răspuns:

Ori te place pe tine...pentru ca nu ai fost un coleg obisnuit.de unde stii tu asta?
ori nu il place pe celalalt de asta nu a vrut sa-l sarute

| AnaMaria1453 a răspuns:

Banuiesc ca vre... dar tu daca vrei, spune-i ca o placi si ca e pretioasa pentru tinebig grin funda?

| jupiterestru a răspuns:

Vrea, vrea

| sanziana19 a răspuns:

Eu cred ca ar vrea sa fie cu tine dar nu are curajul sa ti-o zica in fata.ar fi cazul sa fii tu primul care face primul pas.

| denisa_3208 a răspuns:

Dc nu?

| lyssaa a răspuns:

Acum cat de mare esti?