| Maria_Ana_1999_izxT a întrebat:

Nu de mult timp m-am tuns pana la umar.
Mi-as dori sa imi spuna cineva ceas putea face ca sa imi creasca repede.
Natural. Fara tratamente:masaj. ceva ce ma poate ajuta.
Dau funda!☺☺☺☺

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Mastile de par facute in casa cu miere, scortisoara, uleiuri ( de ricin, argan, cocos, masline, etc.), etc ajuta. Un alt sfat ar fi sa iti periezi parul in fiecare seara cam 5-7 minute. Asta ajuta la stimularea cresterii si il face mai matasos. Ceva ce am observat si la mine e ca daca iti impletesti parul sau il porti prins in coada iti creste mai repede pentru ca nu se freaca.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca uleiul de ricin.Costa in jur de vreo 7-10 lei.