| vladelvis a întrebat:

Salut. Incerc sa ma conectez la contul meu de Facebook prin aplicatie si imi apare " A aparut o eroare neașteptată. Te rugam sa incerci din nou sa te conectezi".
Mentionez ca am sters cache ul, am dezinstalat aplicatia si am si repornit telefon, dar tot degeaba. Astept raspuns. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| StefanGG10 a răspuns:

Incerca la google play sa stergi cache-ul, actualizarile si oprire fortata, dupa restart la telefon, daca tot nu merge inseamna ca e de la telefon si e posibil sa primesti un update de software ori de securitate, am avut si eu aceeasi problema.

| llesogard a răspuns:

Da-i *Stergere parola* si daca tot la fel da-i *Stergere cont de pe dispozitiv*, si daca problema persista dai reinstall la Facebook

| vladelvis explică (pentru llesogard):

Am incercat tot. Dar tot nu merge

| llesogard a răspuns (pentru vladelvis):

Atunci chiar nu stiu alta metoda. Dar spera ca ii vei da de cap