| Iubareatzaa2011 a întrebat:

Buna!
Nu-mi merge webul!
Va rog ajutati-ma repede... daca imi explicati ce trebuie sa fac dau funda la rs si mai pun 10 intrebari sh daca raspundeti orice va dau funda!
Camera este INTEX IT-305WC.
Am instalat-o si imi apare "not connect" cand intru pe messenger sa o bag...am windows XP.
Va implor ajutati-ma va dau 10 funde daca imi eplicati si merge!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| MsGeorgy17 a răspuns:

Am si eu aceeiasi problema ca a ta x(angryangry l-am instalat de 500 de ori dar nu stiu care e problemax(
am acelasi web night vision camera

| AlecsPufu a răspuns (pentru MsGeorgy17):

Ai primit un CD la webcam cand l-ai cumparat pentru ca daca nu de aia nu merge.

| florin_7839 a răspuns:

Poi dai la my computer la local disk(C) si cauta la program files
INTEX IT-305WC.Dai la setup.si dupa reinstaleaza, dai restart la calculator, si incerca din nou.Dar ai grija instaleazal binewinkingsi va merge la mine a functionat