| Diana159 a întrebat:

Nu pot vizualiza videoclipuri pe youtube. Am un Nokia c3 00 si poate ma gandeam ca trebuie sa instalez un Flash Adobe. Daca nu trebuie instalat acest Flash atunci ce ar trebuie sa setez sau sa instalez pe telefon ca sa pot vizualiza filmulete pe youtube?

Fundita + vot

3 răspunsuri:
| R0MW4LD a răspuns:

Aceasta problema este frecventa la modelele C3 00. Daca in momentul in care incerci sa accesezi iti apare o eroare legata de pachetele de date inseamna ca nu ai conexiunea configurata corect (wireless sau gprs). Daca eroarea este de alta natura incearca sa accesezi videoclipuri care au format mp4 (format suportat de telefon) si nu doar de pe youtube. Unele videoclipuri nu au varianta pentru mobil deci implicit nu pot fi vizionate.

Răspuns utilizator avertizat