| Larraa a întrebat:

Nu stie nimeni cam ce ar putea cadea acum la bacalaureat la romana la subiectul al III-lea? Nuvela, basm, comedie, drama, roman? Sau iar poezie? Stiu ca raspunsul vostru va fi "Lasa tu asta, pune-te si invata ca poate cadea orice", dar cred ca oricui i-ar surade ideea de a afla cam ce se da aproximativ la bacalaureat, nu?

3 răspunsuri:
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Eu zic roman.

| victorandrei a răspuns:

Preferi sa dam cu presupusul si sa te axezi pe ceva anume?
Comedia pica, poftimhee hee

| Larraa explică (pentru victorandrei):

Pai nu cu presupusul, ci daca stiti sigur cam ce s-ar da. Cu presupusul pot da si eu si sa nu fie ok.