| anncutsa a întrebat:

sad

Nu stiu ce-i cu mine. M-am schimbat foarte mult. as vrea sa fiu mai tupeista sa nu las tot timpul de la mine, sa ripostez si eu [ sa zic asa ] sad

Ce pot sa fac sa fiu si eu altfel, un sfat imi puteti da? Multumesc mult! :*

Răspuns Câştigător
| broscutsaaa a răspuns:

Daca altii lasa de la sine, lasa si tu. Daca ei sunt tari in gura, fii si tu.
Dar cu masura. Trebuie sa stii intotdeauna unde sa te opresti.
Bafta.:*

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De sa te schimbi? De sa fii ca altii cand poti ca tine? E plina lumea de tupeisti.Fii tu cu bun-simtwinking

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine,. daca ai.totul e ok happy