| Md_8237 a întrebat:

nu stiu ce s-a intamplat cu facebook. Vreau sa intru si nu reusesc, imi sp ca "Pagina nu redirecționează corect
Firefox a detectat că serverul redirecționează cererea pentru această adresă într-un așa mod încât nu se va termina niciodată."

5 răspunsuri:
| AnnonnimGirrl a răspuns:

Usor:Instaleaza google chrome!
http://www.google.com/......index.html
Cak asta e!

| FlorenceVi a răspuns:

Incearca sa intri de pe Google Chrome, eu numai Chrome folosesc de mult timp si nu am avut asfel de probleme. happy

| MimmiVonM a răspuns:

Incearca sa intrii pe Internet Explorer sau Google Chrome.winking

| Md_8237 explică:

Acum imi zice "Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later." dar de pe alte conturi merge.nu mai inteleg nimicstraight face

| Md_8237 explică:

Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later.asa imi ceva acum...