| LastNight1324235436 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac.Acum ceva timp m-am despartit de un baiat.Il iubeam si inca il iubesc enorm si nu ne-am despartit din vina noastra...Dar apoi a aparut un alt baiat,pe care si pe el il plac si m-a facut sa uit de primul,desi nu am fost impreuna.Mi-a zis ca s-a despartit de iubita lui,cu care era de foarte mult timp pentru mine,dar nu cred,fiindca azi i-am vazut impreuna(nu se tineau de mana sau altceva, doar mergeau alaturi).Iar acest baiat m a intrebat azi daca vreau sa am o relatie cu el.Culmea! Tot azi, primul baiat despre care vorbeam s-a intors in viata mea intrebandu-ma daca mai tin la el. x_X Ce sa facc?
P.S: Am 17 ani.

3 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Deodata ce-l iubesti pe primul, cred ca trebuie sa revii la el!
Dar, conteaza si motivele pentru care v-ati despartiti si mai multe lucruri.
Baiatul asta al2lea,pare cam golanas. Insa, faptul ca l-ai vazut langa ea nu inseamna nimic. Poate doar s-au intalnit intamplator.
De ce nu-l intrebi de ce era cu aia?/
Asta te va ajuta in hotatarea pe care o vei lua.
Dar tinand cont ca a iubit-o pe fosta, oricand te poate lasa cu ochii in soare revenind la ea.
Iar faptul ca s-a despartit de ea pentru tine, nu spune nimic. Se poate intoarce la ea.
Stii, barbatii compara si intotdeauna se intorc la ce au mai bun.
Succes!

| SolitarHacker a răspuns:

Sfatul meu e sa te intorci la Primul baiat nu uita un lucru. ce a facut actualu tau prieten cu fosta lui prietena iti poate face si tie la fel exact acelasi lucruwinking sa iti mai spun ceva? ca venii vb ca i ai vazut impreuna... stai linistita ei inca mai tin legaturawinking asa cum si tu ti legatura cu primul primul (prima) niciodata nu se uita big grin orice ai face

| feraryyy78 a răspuns:

Nu poti fi cu 2 odata, alege.