| Roxanita1998 a întrebat:

am si eu o intrebare eu am 14 ani si am fost timp de 4 luni cu un baiat impreuna.sad iar noi ne-am despartit dintr-o porcarie! si eu am tinut foarte mult la el ..si il iubeam enorm si il mai iubesc si el ma iubeit foarte mult si tine la mine..si imi doresc sa fiu din nou cu el... dar el nu ma mai prea baga inseama... ce sa fac crying funda :X

3 răspunsuri:
| IULY991 a răspuns:

Incearca sa-i atragi atentia cumva, sau sa te iei in vorba cu el, tu trebuie sa faci primul pas, nu el.

| Roxanita1998 explică (pentru IULY991):

Dar daca el nu ma baga in seama? si se rade de mine crying?

| IULY991 a răspuns (pentru Roxanita1998):

Atunci. nu-l baga nici u, o sa vezi ca "poate" o sa-i vina lui roaga, daca nu gosesti tu altul big grin.