| Danyelytha a întrebat:

Buna :*

Nu stiu ce se intampla la calculatorul meu.
Cand ascul muzica pe vlc sau pe un site de muzica este tot ok
Dar cand ascult o melodie pe youtube bazaie se misca in reluare face un zgomot oribil
(netul este ok merge super bine pe orice site

1 răspuns:
| FelyxToFelyx a răspuns:

Poi... My computer ->Properties ->Hardware ->Device Manager ->Sound, video and game controllers "d-ai pe +" daca apare la vreuna... ceva cu galben. inseamna ca nu-i instalat Driverul bine, d-ai pe ea. Click dreapta -> Update Driver -> Next. Daca nu merge. I-ti recomand sa reinstalezi Windowsul "Lafel imi facea si mie. l-am reinstalat si gata" aaa da sau schimba "Browserul" ex: din Chrome in Firefox.