| IHateLuvStorys a întrebat:

Nu stiu cum sa incep.Deci am iesit in week-end cu niste colegi si colege printre care si baiatul de care imi place.Si am mers undeva, cand am venit inapoi X m-a ajutat sa cobor deoarece era o zona abrupta. M-a luat in brate, involuntar pentru ca ma ajuta sa cobor, ne tineam de mana(doar ca sa ma ajute, nimic mai mult). Credeti ca ma place sau doar m-a ajutat cum ar fi facut si cu alta fata? Pt mine ziua aia a fost o zi speciala, nu o sa o uit nikiodata.Nu stiu pentru el ce a insemnat!
Mentionez ca mai erau 3 fete, dar el m-a ajutat pe mine:X
Ma >>place?::
Funda mareeehappy

Răspuns Câştigător
| Iubareatzaa2011 a răspuns:

Deodata ce a avut placerea sa te ajute doar pe tine este logik :
DA!

2 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Brreee Daca nu fac si eu la fel cand imi vad baiatul, mrg. Este posibil sa te placa sau cel putin sa te considere o amica foarte de treaba. Zau, discuta cu el cand te intalnesti pe strada ajung incet cu incet la puncte din ce in ce mai intime pana ajungi la intrebare : iti place o fata anume? etc.

| BluePants17 a răspuns:

Eu cred ca e ceva, adica tu ai spus-o, mai erau 3 fete si te-a ajutat pe tine! Foarte dragut!