| Nimerianu a întrebat:

SAL! Deci am 16 ani si pe la scoala am colege care vin in colanti si na ca,colegi ne mai lom in brate,ma mai ia de mana, imi pune mana pe piept etc dar asta doar asa ca intre colegi.Se mai pun la mine in brate si cum sta cu fundul pe zona aia...mi se scoala si cred ca se simte la fundul fetelor si atunci eu ma ridic repede ca na imi e rusine...ele ce cred despre asta le place? Ca sa stiu ca mie imi place si nu vreau sa ma ridic.e ok daca mi se scoala si o tin in brate?

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ce imi place faza: ca intre colegi na, stii cum e...rolling on the floor daca asa fac colegii atunci cum fac iubitii? Le place stai linistit, nu te mai ridica ca asta e si scopul lor sa ti-o trezeasca.

| neutrino a răspuns:

Este ok, stai in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca " colegii, hahahah---patetic. panarame in devenire. asa nu era tara plina

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Eu cred ca pe colegele tale le manaca rau de tot. Normalll ca le place. Dupa le vezi ca posteaza aici ca vor iubire adevarata si etc cand colo ele se arunca cu fundu in bratele fiecaruia.

| dnb57 a răspuns:

Le place laughing), mai important e ca-ti place tie, ca daca nu, era grav. Vad ca stii sa scrii, daca ai acolo si 2-3 muschi mai dezvoltati esti rezolvat. Bafta!