| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma dau funda+vot bun deci am descarcat imvu si acum cand dau pe internet imi apare ceva cu imvu inc tolbar si motorul de cautare "imvu". Si dau pe google dar asa se intampla tot timpul cand dau pe internet exploren sau mozilia firefox si am sters si din recicle bin imvu si nu stiu cum sa scap de el ca nu il mai vreau deloc in memoria la calculator sa il stearga de tot vreau si din control penel. spuneti-mi cum sa imi apara iar google cand dau pe internet si...
Cum scap de acest imvu ca il urasc
Nu mai vreau imvu in calculatorul meu veac amin!
Pls help me funda puppy dog eyes Vreau cand dau pe internet sau firefox sa imi apara Google si sa scap pe veci de imvu si sa mi se elibereze mega baiti pe care i-a ocupat imvu si sa nu mai am acel "imvu" in memoria calculatorului nici macar jocul! Ca mi s-a urat.
Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Pentru a seta Google ca pagina de start pentru Mozilla Firefox, se acceseaza Unelte -> Optiuni, iar pentru a dezinstala imvu-ul, se acceseaza Start -> Control Panel -> Add or Remove programs, in fereastra ce-ti va aparea cauti IMVU, dai click pe el, iar mai apoi selectezi butonul Remove. (din dreapta acestuia)
O zi buna! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Meriti raspunsul castigator Ronnix. M-ai ajutat sa sterg imvu si sa pun Google ca pagina de start happy mersi mult fundita tie!