| BestMusiKLoveMusiK a întrebat:

Buna!Nu stiu de ce ,pe facebook.cand vreau sa vorbesc cu cineva din lista imi apare ca mesajul nu a putut fi trimis.Acest mesaj imi apar la toti cei din lista si nu stiu de ce ,...va rog ajutati-ma!Bineinteles raspunsul ce am va ajuta va primi funditita!

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Poate ai conexiunea proastă la net.

| Iordache_Andrei_1993 a răspuns:

In primul rand, ce browser folosesti? Daca folosesti Google Chrome, incearca sa il inchizi, iar mai apoi sa revi pe site-ul Facebook. Daca nu merge, iesi din cont, si relogheaza-te. Mult succes!

| BestMusiKLoveMusiK explică (pentru Iordache_Andrei_1993):

Multumesc mult de raspunsuri...dar, si-a revenit fara sa-i fac nimic.

| Iordache_Andrei_1993 a răspuns (pentru BestMusiKLoveMusiK):

Da. Mi s-a intamplat si mie de foarte multe ori.