| VlaDtz99 a întrebat:

FUNDA! Am o problema MARE cu Facebook.Cand vorbesc cu cineva pe chat nu imi apare scrisul meu nici al respectivului.HELP ME

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VlaDtz99 explică:

Eu vreau sa vad ce comunic ACUM cu persoana nu ce am comunicat.

| ClauditzaXx a răspuns:

Buna. daca nu-ti apare cand vorbesti cu ea la chat dai la conversatii si iti apare acolo pers cu care ai vb, sau in partea stanga langa scrisul FACEBOOK sunt trei chestii din astea, nu prina ci a doua,... si vezi ultima conversatie daca nu fa-o pe prima alege care vreiwinking