| iriminbianca20 a întrebat:

Buna,nu știu la ce liceu sa merg in Alexandria, m-am gândit la Noica dar nu știu ce sa zic, toate fetele merg la Pedagogic.Va rog sa ma sfătuiti voi.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Care fete? Colege din clasa ta? Ai cerut si sfatul parintilor? Ei ar trebui sa fie primii cu care te consulti, nu niste straini de pe internet care nici macar nu cunosc orasul.Comunitatea activa de aici e foarte mica si rar am vazut sa raspunda la astfel de intrebari cineva care intr-adevar a fost elev la liceul mentionat.

| iriminbianca20 explică (pentru dullcat):

Da,am consultat chestia asta și cu părinții mi au spus sa merg unde cred eu ca ar fi cel mai bine însă sunt foarte nesigura unde as vrea sa merg