| iiSceneXX a întrebat:

Nu sunt inca majora si as dori sa depun niste bani intr-un cont. E pentru ca vreau sa imi cumpar un tricou.
Se pot depunde bani daca nu esti major? Va rog seriozitate,

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu,nu poti depune bani pentru ca esti inca minora.
Pune-i acasa undeva, si abtine-te sa nu-i cheltuiesti. Sau ii poti da unei persoane in care ai foarte multa incredere, pentru a ti-i pastra!

| iiSceneXX explică (pentru NoSmile):

Multumesc. O sa apelez la un adult. happy

| NoSmile a răspuns (pentru iiSceneXX):

N-ai pentru ce!
Te pup!

| iiSceneXX explică (pentru NoSmile):

Si eu. :* Nu stii cumva unde gasesc la preturi mici tricou din ala cu cocaine & caviar?

4 răspunsuri:
| gabirazvan a răspuns:

Ca sa cumperi online fiind minora poti sa te duci la chioscuri de ziare si sa intrebi de paysafe card. acestea exista cu valoarea de 25, 50, 100 lei...banuiesc ca tricoul tau nu trece de 50 lei..cumperi un paysafe de 50 lei de la magazin si primesti o hartie pe care este scris un PIN. acel PIN il scrii pe un cont online cum ar fi paypal si ai 50 lei pe paypal. iar prin paypal iti comanzi tricoul si il platesti. sper ca te-am ajutat. daca mai ai intrebari in legatura cu asta razvan_spiker@yahoo.com