| Gabytza_1003 a întrebat:

Buna!:*
Numele meu este Gaby!love struck
Sunt noua pe TPU.
Am si eu o intrebarethinking
De cateva zile m-am cam indragostit de un baiat care nu imi prea da atentie.
Ce sa fac sa ii atrag >atentia?:
Funda pentru cel mai bun raspuns
>Multumesc!big grin<

Răspuns Câştigător
| oanawww45 a răspuns:

Pai, mai intai trebuie sa vorbesti cu el, ca daca nu vorbesti nu rezolvi nimic.Intodeauna sa-i zambesti chiar si cand te priveste. Gaseste subiecte de discutie cum ar fi : Ce mai faci? laughing...(asta-i introducerea) ...nu stiu ce subiect sa vb cu el, el nu il cunosc tu sti ce-ai trebui sa vb cu el.Si dupa ce incepeti sa va inprieteniti poti sa ii spui daca nu vrea sa iasa cu tine. Eu, daca mi-ar placea un baiat, dupa ce m-am inprietenit cu el incerc sa il seduc si il las pe el sa faca primul pas. Dar fiecare situatie e diferita.Bafta!happy

5 răspunsuri:
| dreamout a răspuns:

Si eu sunt noua pe TPU>big grin

| GyeBaek a răspuns:

Pai poate nici tu nu esti foarte apropiata de el? incerca sa te imprietenesti cu el, si cand crezi ca e momentul sa incepeti relatie o incepi.(scuze, daca nu ai inteles dar ma doare capu si mi-e greu sa gandesc.)

| Cutit a răspuns:

laughingM a faci sa rad! Anu trecut a venit un tip nou in clasa; Am vost prima care i'am cerut id; Bagate cu el in seama pur si simplu!

| Lylly a răspuns:

Eu iti recomand sa icerci sa apari intr-o lumina buna in fata lui.Incearca sa ii arati ca te atrage si sa nu faci ceva care sa te faca sa apari penibila in fata lui.Eu sper ca peste cateva zile sa intri pe TPU si sa ne spui ca ai o relatie ca tipul acela!

| ofatade18ani a răspuns:

Baga-te in seama cu el, daca esti mai rusinoasa zambeste-i din cand in cand, trage-i cu ochiul, da-te pe langa el, intreaba-l ce face maine...si daca te respinge nu-l mai baga in seama cateva si fa-te ca te-ai supi pe el sa vezi ce zice