| Eaaa_4667 a întrebat:

nusj ce mi-a venit. vreau sa-mi albesc dintii. dar vreau alta modalitate. nu vreau sa ma spal pe dinti mereu. ca mi se face rau si cam evit. periutza cu pasta de dintii! nu`i am galbeni dar. vreau sa-i fac mai albi o solutie va rog frumos?crying este urgent! FUNDOI!happy

Răspuns Câştigător
| helenwolf a răspuns:

Bicarbonat de sodiu pe periuta de dinti.peste pasta daca ti se pare mai simplu. brush brush:X maaaxim 2 ori pe saptamana. si asa e mult. sa folosesti cantitati micihappy funda?:X

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum ai vrea să ai dinţi albi şi sănătoşi fără să foloseşti periuţa şi pasta de dinţi - lucruri elimentare în îngrijirea/igienă bucală?!

P.S. Părinţi ai?

| Eaaa_4667 explică:

Doar modalitatea asta e cu bicarbonat de sodiu? vreau si alt ceva