| Dema a întrebat:

O intrebare legata de coafura < Am parul cret, si e foarte frumos dupa ce il usuc, buclele au o forma clara parca ar fi fost facute dar cind il pieptan se infoaie si arata atit de des incit imi vine sa-l frezez. Ce sa fac, ce sa folosesc ca sa-mi arate buclele la fel de frumos? poate cineva mai are asa probleme si stie atunci dati-mi un sfat, voi ce faceti in asa cazuri? merci anticipat ( ideia sa nu-l mai pieptan va rog sa nu mi-o propuneti)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici mai multe sfaturi, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Quanah a răspuns:

Il poti uda putin si sa folosesti spuma pentru par. Sau gel de coafat.

| dulcikaaa a răspuns:

Nu te mai pieptana otr ca atunci cand u le pepteni buclele se desfac este normal sa se infoaie incearca sa nu il omori cu piptanatu

| dulcikaaa a răspuns:

OO scuze nu am citi tot sorry alta metoda nu stiu

| codead a răspuns:

Incearca apa cu zahar o sa mearga.