| Stefania96dfg a întrebat:

O intrebare pentru baieti, dar pot sa raspunda si fete! voi baietii de ce inselati, apoi regretati, de fapta facuta?

Răspuns Câştigător
| alle332 a răspuns:

Pentru ca pe moment nu gandesti, iar apoi iti pare rau pentru ca realizezi ca ai facut o prostie

1 răspuns:
| 3my098 a răspuns:

Numa noi inselem? Si numi spune ca fetele sunt niste ingerasi care nu inseala niciodata si stau cuminte la casa lor?! Te inseli!
Puneti intrebarea de ce voi fetele inselati baieti si apoi regretati si iti vei putea singura sati raspunzi la intrebare

Si in legatura cu raspunsu lu bengos laughing Are dreptate

Si cine considera ca raspunsu meu e neinteligent sa-mi dea voturi stupide.Le astept cu grad daca asta considerati