| ICHBalexnunu a întrebat:

O intrebare pentru fete:daca atunci cand v-ati saruta cu prietenul vostru lui isar scula voi ati considera asta ca fiind ceva penibil sau excitant, frumos, placu? Dau funda!

Fara mistouri, va rog!

Răspuns Câştigător
| Deea_Andreea_1998_ILZr a răspuns:

Ar insemna ceva frumos si placut... nicidecum jenant... e ceva normal la baieti.winking

2 răspunsuri:
| Lina1993 a răspuns:

Da happy este normal, asa sunt baietii. Ar trebui sa te simti mandra, inseamna ca te place si il exciti

| Luciferrr a răspuns:

Poi, sincer, daca se intampla inseamna ca el chiar ma place, atunci, este "excitant, si placut" presupun :* Funda? puppy dog eyes