| Paulystar a întrebat:

O prietena a cunoscut un baiat destept si frumos. Vorbeste pe net cu el aproape in fiecare zi, ea il place. El ii scrie mesaje gen ii spune pisicuta, o sustine si ii trimite inimioare. Insa ea nu stie daca o place. Puteti sa-mi dati un sfat ce sa-i zic sa faca sau sa creada?

Răspuns Câştigător
| RagnarokR a răspuns:

Sa nu ii dea detalii despre ea. cine stie ce om o fi cu adevarat.

sa incerce sa il cunoasca mai bine fara sa fie o lesinata.

poti spune orice si face orice, nimeni nu te opreste, mai ales cand e virtual. e o luma a posibilitatilor. spune-i sa coboare cu picioarele pe pamant si sa ia seama la tot.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Să-l întrebe dacă e pedo.

| R0R0 a răspuns:

Sa nu se aventureze prea mult, sa nu se indragosteasca de el si sa nu creada orice ii scrie. Lumea e plina de oameni care vor orice altceva decat dragoste.

| Gonrax a răspuns:

Să nu se apropie, de unde știi tu că nu e fake contul? Sunt mii de pedo pe internet.