| DyDydee a întrebat:

Buna,o prietena vrea sa-si faca cont de TPU si vrea sa stie daca se poate sterge. Daca poti sa stergi contul de TPU, atungi cm se sterge? mersi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si cine o opreste?
Sa-si faca, e interesant si distractiv.
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii.
http://www.tpu.ro/contact.
Te pup!

| HDeNiSaR a răspuns:

Apesi pe Contact de sus si trimiti un mesaj ca vrei sa stergi contul.
Vei primi email-ul cu stergerea contului si gata.
Bafta!