| Ufkhjdksh a întrebat:

O sa fac 17 ani și vreau sa îmi tin ziua la un restaurant din București, dar nu stiu la care. As vrea un restaurant unde mâncarea sa fie foarte buna, poate sa fie și puțin scumpa, dar nu exagerat de scumpa. Îmi puteți recomanda câteva restaurante?
(Scuzați categoria, dar aici lumea este cea mai activa )

Răspuns Câştigător
| fyndtnydt7u a răspuns:

Ai putea să încerci restaurantul Exmoliere (zona Sălii Palatului) sau Thalia (zona Șincai). Eu personal am fost acolo și mi-a plăcut. Ai putea să le încerci înainte să îți inviți prietenii în ele. La mulți ani!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Si sa accepte minori in local. La asta te-ai gandit?