| marapop a întrebat:

Bună,o să mai postez încă o dată și vreau să fie măcar cineva.Mi-am luat ban pe Instagram din cauza ca am trimis o poza nud cu Președintele SUA (care arata editată dar mă rog) si de 2 zile tot imi scrie ca fluxul nu este încărcat(eu care am netul bun). Cam cât o să țină acest ban? Când o să îmi dea contul înapoi?

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

Poate dura de la o săptămână până la o lună maxim două banarea contului. Până atunci fa altceva, încearcă să mai întrii peste o săptămână două iar dacă tot ai contul banat mai încearcă iar peste câteva zile, săptămâni ar trebui să meargă.

2 răspunsuri:
| Stefan2K20 a răspuns:

Pai nu ti-a aparut cand a fost contul banat? daca nu inseamna ca este de la internet din cate stiu. Cand contul este blocat iti apare.