| StefiiOpre a întrebat:

Buna puppy dog eyes as dori niste statusuri de fete love struck doar sa nu fie tristee puppy dog eyes :*

Răspuns Câştigător
| Necula_Cosmin_1998 a răspuns:

- Am avut o zi proasta si numai zambetul unui baiat dragut ma poate inveseli…
- Adevarul nu are pret, de aceea nu am de ales si-ti vand minciuni.
- Aproximativ 95% din sfaturile primite sunt inutile, dar merita sa stai sa le asculti pentru cele 5% care te vor indruma in viata.
- Caut un baiat frumos…sa ma indragostesc… sa ma tina in brate. si sa-l falimentez!
- Baietii au ceva al lor, fenomenal, dar intotdeauna fetele au rolul principal!
- Daca nu ne pasa de viitor, nici viitorului nu-i va pasa de noi…
- Oficial imi merge bine…neoficial e jale!
- Poate am aere-n cap..asta e doar problema mea..nu poti sa ma suporti..asta e doar problema ta..nu ma cunosti..atunci nu te baga!
- Sunt o fata alintata, pe baieti ii dau pe spate… sunt o fata frumusica si de nimic nu-mi este frica!
- Niciodata plina de mine…intotdeauna satula de voi!
- Sunt o fata tare cuminte… stiu sa fac pe oricine din cuvinte!
- Iubeste si iarta, caci este cea mai frumoasa arta!
- Sunt o adevarata finete… pacat ca sunt invidiata de multe zdrente
- Prostia ne urmareste pe toti! Din pacate voi sunteti inceti, dar eu sunt cea mai rapida!
- Acolo unde dragoste nu e, facem!
-Si ce usor e sa zambesti`. cand ai incredere`n ceea ce esti`
-Ce să iţi fac? Asta e firea,credeai că în viaţă te inşeală doar privirea?
-Sunt extrem de simplă şi extrem de clară… dar pot fi şi extrem de calmă şi extrem de vulgară
-Ce buze dulci, cand ma atingi ma simt de parca zbooor Privirea ta, m-ascund in ea, doar ea imi da fiori! :X **[]**Minte de copil, iubire nebuneasca Te ador si nu`mi pasa! :X
-E prea devreme pentru riduri sh lacrimi varsate.Noi imbatranim de prea multe ganduri noapte de noapte.Prea devreme sa ti lipseasca acele shoapte.Kre crezi ca`ti vindeca ranile toate"
-Cu pielea ei bronzata, pune pasiune.vb`este urat da fce numai lucruri bune
-Dacă te-am iertat odată fost vina ta! Dacă te-am iertat si a doua oară a fost vina mea
-Si-mi place atunci cand vi si te umilesti, asa-i in viata pe toate le platesti
-Vezi tu scumpo, o fi stat sh` cu tine, stiu stiu c`a arso si cu altele ` dar vezi tu `el are o fta si pentru el. fetita lui e cea mai importanta
-Naturala luxul tine de bani, eleganta tine de educatie!
-Poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi! :X"
-Eu am o viata roz si vreau un BAIAT care sa ma IUBEASCA. N-am nevoie de un GOLAN care sa ma DEZAMAGEASCA
-Din 10 vorbe 9 le-am auzit. Viata mea a fost un spectacol. Din 10 fapte 9 eu le-am trait nu astept decat un miracol. 9 din 10 lucruri ma fac sa fiu mai rece! Si atat."
-Chiar daca unii nu ma lasa sa traiesc. Privesc inainte si ironic le zambesc. Prea multa lume acum se baga unde nu trebuie. Prea multi acum incearca sa-ti manance zilele
-Ochi mari, buze frumoase, Toate fetele din jurul ei pe ea sunt geloase
-"•Daca te privim distant, spui ca suntem fitsoase. Ei bine, te dezamagim! Nu suntem, doar ca nu dam importanta tuturor! •"
-Simpla in cel mai complex mod. timida cu un tupeu fantastic. zapacita in cel mai serios mod. rea, dar totusi BUNA ]]
-Vreau sa par naiva, emotiva, nu e rau.Ca nimeni sa nu`si dea seama ce e in capul meu!"
-Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe…Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva…Uita`te La Tine
-Faptele tale mi-au omorat zambetul, Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul. Ai distrus un vis frumos si-acum Iti pare rau …dar la ce folos? cE a fost, a fost
-O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi.
-Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`. Ti se pare un miraj.-eu iti spun ca n-ai curaj.intra`n anturaj.dar oricum` fac ce fac si te scot din peisaj`
-Sunt chiar eu, acum ca m-ai vazut, Ai tresarit un pic, si m-ai recunoscut… Esti chiar tu, nu te-ai schimbat prea mult, dar nu zambesti la fel, Cat timp o fi trecut?] []
-♫♥♫♥ ""Ma invidiezi?…Ai de ce…Ma barfesti?…N-ai decat…Regreti ca m`ai cunoscut?…Mi se rupe…Incapatanata?…Da pana peste masura…Nemultumita?…Da de TINE"
-vorbele MeLe DoR? Da Ce Ai VrEa? Sa Te alinte? tine’Te BiNe Ca De Acum incolo Nu Te Mai lovesc Cu cuvinte

1 răspuns: