| vanessa_9277 a întrebat:

Buna oameni! iubesc nebuneste un baiat! am 11 el 11 e dragut! venim impreuna de la scoala cateodata e foarte amabil drgutz si very sincer cateodata e rau si se baga in grupa baietilor si se comporta foarte urat! urasc asta.nu stiu cum sa-i zic ca il plac vreau idei multe va rog promit ca va dau fundite apropo credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| romina_9544 a răspuns:

Pai daca sta cu tine. daca te baga multt in seama...inseamna ca da
dar daca vrea sa te foloseasca...iti dai seama pentru ca se va purta urat cu tine
spune-i in fata ce simti pentru el...sau pe mess... funda? xD

2 răspunsuri:
| Robbe a răspuns:

1 la mana, daca il placi,happy cred ca e cam devreme pentru voi, trebuie sa afli daca te place si el, iar pentru asta trebuie sa mergeti intr-un loc intim numai voi 2 si incepeti sa conversati si la un momentdat ii faci niste complimente care il caracterizeaza ca sa afle ca il placi si cand totul e pregatit atunci este ocazia sa-i spui.Nu garantez ca o sa mearga, daca el e mai de gasca sau sta totdeauna cu prietenii, dar nu poti sti niciodata cum va fi (incercarea moarte n-are nu?)
2 la mana pentru voi 2 ar fi cel mai bine sa va petreceti copilaria si in alt scop, cum ar fi sa-ti antrenezi un hobby ca dupa ce vei fi mare sa-l folosesti in scopuri utile si profesionale! Asta este parerea mea, si spor la treaba! Te-am pupat:*

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

11 :O ani :O
in fine;-?
Intreaba-l daca te place pe el nu pe noihee hee
nu te cunosc.nici pe el. deci nu-mi dau cu parerea.

la 11 ani nu stiu ce iubire poate fi intre voi, dar aveti grija.
tu sa nu suferi iar lui sa nu-i pese sau invers

stiu si eu
thinking

Take care!